Merve BAŞAR (Okul Müdürü)

Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü lisans eğitimini 2005 yılında tamamladı. Halen eğitimine İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Çocuk Gelişimi alanında devam etmektedir. Çeşitli kurumlarda Beden Eğitimi Öğretmeni ve Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Maaz KESERCİ (Biyoloji Öğretmeni)

Bitlis’te doğdu. İlkokulu Bitlis’te orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü lisans eğitimini 2015 yılında tamamladı.  Halen yüksek lisans eğitimini devam etmektedir. İHA-1 Ticari Pilot Lisansı aldı. Çeşitli kurumlarda biyoloji öğretmeni olarak görev aldı.

 

Dr. Merve ABAY TOK (Matematik Öğretmeni)

Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü lisans eğitimini 2012 yılında  derece ile tamamladı. Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde başladığı yüksek lisans eğitimini 2014 yılında tamamladı. Sakarya Üniversitesinde Matematik Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimini 2019 yılında tamamlayarak Doktor unvanını aldı. Çeşitli kurumlarda matematik öğretmeni olarak görev aldı.

 

Mesut ÇİFÇİ (F-16 Bakım Teknisyeni)

Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. 1990 yılında Hava Astsubay olarak mezun olup Hava Kuvvetlerinde F-16  Jet Uçak Teknisyeni ve Uçak Bakım Yönetim Astsubayı olarak yöneticilik yaptı. NATO ve Birleşmiş Milletler bünyesinde yurtdışında (İtalya) görev yaptı. Hava Kuvvetleri üslerinde teknik öğretmenlik yaptı. Hava Kuvvetleri Lisan Okulunda ileri düzey (Advance) seviye İngilizce eğitimi aldı. Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenlik sertifikası aldı. İHA-1 Ticari Pilot ve Eğitmenlik Lisanslarını aldı. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümüne başlayıp, 2003’te lisans eğitimini tamamladı.  2017 yılında Hava Kuvvetlerinden kendi isteğiyle emekli oldu.

 

Erman TAĞARCIK (İngilizce Öğretmeni)

Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü lisans eğitimini 2016’da  tamamladı. Çeşitli kurumlarda İngilizce öğretmeni olarak görev aldı.

Büşra SARI (Kimya Öğretmeni)

Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü lisans eğitimini 2015 yılında tamamladı. Çeşitli kurumlarda kimya öğretmeni olarak görev aldı.

 

Miraç OSMANOĞULLARI (Edebiyat Öğretmeni)

Sakarya’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans eğitimini 2015 yılında tamamladı.  Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Halk Edebiyatı bölümü yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli kurumlarda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev aldı.

 

Özlem ALEV (Beden Eğitimi Öğretmeni)

Bolu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bolu’da tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Bölümünü 1 yıl İngilizce hazırlık eğitimi alarak 2010 yılında dereceyle tamamladı. Çeşitli kurumlarda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev aldı.

Elif ÇİVİ (Bilişim Teknolojileri Alan Öğretmeni)

Kocaeli’nde doğdu. İlk ve Orta öğretimini Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde tamamladı. Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünden 2019 yılında mezun oldu. Halen Sakarya Üniversitesi’nde Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Çeşitli kurumlar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmıştır.

Leyla KIZIL (Rehber Öğretmen)

Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gümüşhane’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği lisans eğitimini 2014 yılında onur belgesi ile tamamladı. 2018 yılında Aile Danışmanı unvanını aldı. Ergen Psikolojisi üzerine sertifika eğitimi aldı. Eğitimine Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü 3.sınıf olarak devam etmektedir. Çeşitli kurumlarda Felsefe Grubu öğretmenliği ve Rehber Öğretmen olarak görev aldı.

 

        Zeynep TAŞIN 

(Coğrafya Öğretmeni)

Sakarya’da doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Sakarya’ da tamamladı. Karabük Üniversitesinde bir yıl İngilizce eğitimini tamamladıktan sonra Karabük Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü lisans eğitimini 2018 yılında tamamladı. Çeşitli kurumlarda Coğrafya Öğretmeni olarak görev yaptı.

 

Şeymanur YILMAZ (Tarih Öğretmeni)

Rize’de doğdu. İlk ve orta okul eğitimini Rize’de, lise eğitimini ise Sakarya’da tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü lisans eğitimini 2018 yılında tamamladı. Aynı yıl Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi’nde Formasyon eğitimini tamamladı. Çeşitli kurumlarda Tarih Öğretmeni olarak görev aldı.

 

Zehra UZUN

(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni)

Almanya’da doğdu. İlkokul eğitimini Almanya’da, ortaokul ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat Bölüm lisans eğitimini 2018 yılında tamamladı. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimleri Enstitüsü Felsefe ve Din Bilimleri/Dinler Tarihi yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çeşitli eğitim kurumlarında görev aldı.

 

   Mahmut İNCE 

(Uçak Bakım Alanı Öğretmeni)

1981’de Elazığ doğdu İlk orta ve lise eğitimini Elazığ da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Otomotiv öğretmenliği bölümünü bitirerek farklı kurumlarda görev aldı.
Yüksek lisansını Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Otomotiv Mühendisliği bölümünde devam etmektedir.

 

Hakan ORTAÇ

(Fizik Öğretmeni)

Çanakkale’de doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Çanakkale’de Lise eğitimini Balıkesir’de tamamlamıştır. Adnan Menderes Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Lisans eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır. Çeşitli kurumlarda Fizik öğretmeni olarak görev almıştır.